• KAKTUS

PIRACKA MAPA

#mata #przygodowa #zabawka #przedszkolak

#playmat #pirate


MAPA dla małych Piratów, którzy planują odnaleźć skarby.


Zabawa polega na odnalezieniu ukrytych w różnych miejscach wyspy dukatów oraz klucza do skarbca. Skrytki znajdują się pod liściem palmy, w górach, pod rybką i w łódce. Dukaty można po odnalezieniu umieścić w skarbcu.Zabawka należy do kategorii "activity blanket". Wykonana została z miękkich materiałów takich jak bawełna, filc czy bardzo miły w dotyku materiał minky (spodnia warstwa) co powoduje, iż jest bezpieczna w użytkowaniu. Wypełnienie stanowi włóknina silikonowa, tzw. owata. Mata ma wymiary ok. 75 x 45 cm.


Mata jest zabawką unikatową i nieszablonową. Oprócz podstawowej funkcji jaką jest baza do zabawy spełnia dodatkowo funkcję narzędzia wspierającego rozwój motoryki małej, uwrażliwia zmysły poprzez ich aktywizację, pomaga w skupieniu uwagi a także rozwija twórcze myślenie oraz kreatywność.


UWAGA! Mimo, iż elementy maty zostały przyszyte z dużą starannością, zabawa powinna odbywać się pod opieką osób dorosłych, ze względu na możliwość połknięcia małych elementów, takich jak np. klucz do kufra czy monety.

3 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie