MATA MIASTECZKO New York - wersja angielska

Kolejna kreatywna mata, która oprócz wspaniałej zabawy w wyimaginowanym świecie pozwoli szkrabom nauczyć się czegoś nowego! Tym razem opisy aplikacji zostały wykonane w języku angielskim :)


Spędź fantastyczny dzień w Nowym Yorku, przejedź się lokalną kolejką, wypożycz książkę z biblioteki.

W miasteczku możecie przespacerować się główną aleją RAINBOW AV odwiedzając przy okazji SKLEP czy APTEKĘ. Jak wam zabraknie gotówki - nie martwcie się, w pobliżu jest BANKOMAT. Na końcu alejki znajduje się PRALNIA, gdzie można odświeżyć ubrania. Jest też miejsce gdzie można je wysuszyć na świeżym powietrzu. Wyślij na POCZCIE list do znajomych. Jeśli się źle poczujecie, zajmą się wami lekarze z miejskiego SZPITALA (choć wiadomo, lepiej w ogóle nie chorować). Porządku oczywiście pilnuje POLICJA, która przetrzymuje w ARESZCIE złodziejaszków. Jadąc zatankować auto na STACJĘ BENZYNOWĄ, możesz wstąpić na MYJNIĘ samochodową. W międzyczasie pozbieraj KWIATY na pobliskiej łące.


Mata NEW YORK jest przystosowana do połączenia z matą CHICAGO (poznacie ją w kolejnym poście), tworząc jedną ogromną krainę.


Zapraszam do wspólnej zabawy!!!Mata NEW YORK jest przystosowana do połączenia z matą CHICAGO (poznacie ją w kolejnym poście), tworząc jedną ogromną krainę.
4 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie