MATA MIASTECZKO Chicago - wersja angielska

Twoje dziecko narzeka na nudę? Zastanawiasz się w jaki sposób zorganizować mu coś do zabawy? Spraw dziecku prezent, jakiego dotąd nie miało. Zamień gry elektroniczne na rozwijającą kreatywność zabawkę, która pozwoli przenieść się w świat wyobraźni.

Polecam ręcznie robioną unikatową MATĘ MIASTECZKO "Chicago"!, która oprócz wspaniałej rozwijającej zabawy pozwoli szkrabom poznać kilka obcojęzycznych słówek - opisy aplikacji zostały wykonane w języku angielskim :)

Spędźcie razem fantastyczny dzień! W miasteczku możecie pojeździć kolejką, pospacerować aleją kwiatową FLOWER AV odwiedzając przy okazji  PIEKARNIĘ gdzie można zakupić świeże pieczywo. Idąc dalej można wypożyczyć książkę w BIBLIOTECE. Na PLACU ZABAW wypada pobujać się na HUŚTAWCE lub zagrać w KLASY. Można tez wybrać się do ZOO gdy pogoda na to pozwoli. Jeśli wam zabraknie gotówki - nie martwcie się, w pobliżu jest BANKOMAT. Jest też miejsce gdzie gospodynie mogą wysuszyć na świeżym powietrzu pranie. Wyślijcie na POCZCIE list do znajomych. Jeśli się źle poczujecie, zajmą się wami lekarze z miejskiego SZPITALA (choć wiadomo, lepiej w ogóle nie chorować). Porządku oczywiście pilnuje POLICJA, która przetrzymuje w ARESZCIE lokalnych złodziejaszków. Jadąc na STACJĘ BENZYNOWĄ, możesz wstąpić na MYJNIĘ. W międzyczasie pozbieraj KWIATY na pobliskiej łące. W skład zestawu wchodzą wszystkie widoczne elementy filcowe - pieczywo, książki, listy, wyposażenie szpitala, ludziki, etc.

Duża ilość różnorakich elementów pozwoli na dłuuugą zabawę! a tym samym czas na relaks dla rodziców :)

Mata może być również wykorzystana jako PRZYKRYCIE, ponieważ wierzchnią warstwę stanowi koc z mikrofibry - kolor limonka, z ciepłym poliestrowym wypełnieniem. Wymiary to ok 62x76 cm.


Matę można również zabrać w podróż, ponieważ bardzo łatwo ją zwinąć czy złożyć -  myjnia samochodowa jest elementem zdejmowanym, przyczepianym na rzepy :)

Mata Chicago jest przystosowana do połączenia z matą New York (osobny wpis).

Zapraszam do wspólnej zabawy!!!

6 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie