Mata dla dwojga

Mata miasteczko jest zabawką, która zainteresuje zarówno chłopców jak i dziewczynki. Dziś mata GIGANT. Składa się z dwóch osobnych mat, żółtej i zielonej, które przy wykorzystaniu rzepowych łączników tworzą jedną całość.

Miasteczko składa się z wielu ulic, chodników, parkingów, domków mieszkalnych.


Na każdej z mat jest posterunek policji z aresztem gdzie można przetrzymywać lokalnych złodziejaszków napadających systematycznie na bankomat. W pobliżu znajduje się również stacja benzynowa.


Na każdej z mat jest stacja kolejowa, w związku z czym można swobodnie korzystać z PKP przejeżdżając przez tunel z jednej strony na drugą.

Na obu terenach znajdują się niewielkie "zbiorniki wodne" z przyczepianymi na rzepy rybkami. Po złowieniu ryb można odpocząć w pobliskim parku na miękkim kocyku.

W ramach prac społecznych można zasadzić kwiaty w parku:

Po odpoczynku można przejechać do sklepu spożywczego....


...oraz piekarni, jeśli jest otwarta, zakupić świeże pieczywo, chleb, bagietki lub bułki.


W przypadku przejedzenia należy pilnie udać się na konsultację lekarską do pobliskiego szpitala.


Przepisane przez lekarza leki można wykupić w aptece.

Potem udajemy się na odpoczynek do domu :)

W pobliżu wybudowano pralnię oraz przygotowano miejsce do wieszania prania.


Po wywieszeniu prania, można udać się na spacer do pobliskiego zoo, gdzie przy użyciu specjalnego klucza, możemy otworzyć klatkę i pogłaskać zwierzaki :) Nie zapomnijcie kupić biletu! :)


W drodze powrotnej można wejść na pocztę wysłać list.


Mata stanowi doskonałą zabawkę dla dzieci zarówno w wieku przedszkolnym, jak i nieco starszych :) Jest zabawką wygodną do zabrania w podróż, ponieważ można ją dowolnie złożyć czy zwinąć w rulon, z racji odpinanych elementów przestrzennych (jak np. stacja benzynowa czy tunel kolejowy).


Zapraszamy do zabawy!!!


69 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie